Tigers Taz Devils Tbirds Rampage Uncallables Jaybirds Phanatics Goof Troop Pen Fan Whales Buffalo Chips
C Lieberthal LeCroy Bennett Lopez T. Hall Inge B. Davis Larue B. Molina Posada Varitek
  Piazza Matheny Osik Mirabelli E. Perez Barrett Santiago Fordyce Hammock Pratt Blanco
  V. Martinez   Estrada Machado Myers Cash E. Diaz Melhuse Barajas Flaherty Redmond
                       
1B Sexson Huff Klesko Thome Casey Konerko Delgado Snow C. Pena F. Thomas Bagwell
  E. Martinez R. Palmeiro Phelps Karros Broussard Daubach J. Franco Durazo Harvey N. Johnson Simon
  Overbay   Conine Hatteberg         Teixeira Stairs  
      Segui               
2B Kent Polanco Spivey Kennedy M. Anderson Hairston Vidro Hudson Ellis Giles B. Boone
  Baerga Grudzielanek Vina Morris   Figgins B. Phillips R. Martinez Derosa    
    Mateo   A. Perez       Febles      
    Reese                 
SS J. Valentin Tejada Clayton A. Rodriguez Eckstein O. Cabrera A.S. Gonzalez Lugo Guillen Jeter Relaford
  Woodward   R. Ordonez   Everett   N. Perez F. Sanchez Izturis Peralta Larkin
  J. Hernandez                 Graffanino Uribe
  Vizquel                   
3B Mueller D, Young Bellhorn Koskie Randa Lowell Glaus Spiezo Blake Blaylock A. Boone
  M. Williams Munson Crede McLemore Halter Ventura Chavez   Truby    
    Rolls Zeile Klassen              
    Hummel Cirillo       B. Larson        
OF Bonds Finley Hammond Ramirez L. Gonzalez Berkman C. Jones Ibanez Kingsdale Buchanon S. Stewart
  Bigbie B. Williams Singleton Giles Mora C. Lee Spencer Bay Cust Re. Johnson Cedeno
  Biggio Jordan Borchard Winn R. White Crawford Dunn Linden Grieve Mench Kinkade
  Matsui Nixon Lawton Rivera Burks Baldelli Cameron B. Clark Pierre V. Wells Grissom
  McMillon Mohr Ford O. Palmiero Wilkerson Kearns Itchiro Byrnes W. Harris K. Garcia Erstad
  Monroe   Kielty Trammell Werth   Cuddyer Dye Podsednik Gerut Damon
        J. Gonzalez Sheffield   K. Griffey Gibbons Higginson   R. Rivera
                Kapler     J. Jones
                       
SP Thomson Vasquez Glavine W. Williams Loaiza Halladay Beckett J. Johnson Mulder Clemens P. Martinez
SR Moyer Wolf Millwood Nomo Redman K. Wells Myers Lilly Buehrle Stephenson Schilling
  Ponson Radke R. Johnson Morris Penny Webb Peavy Suppan Lidle Redding L. Hernandez
  Trachsel B. Anderson Pineiro J. Gonzalez C. Zambrano Rogers J. Williams Meche Okka Franklin D. Wells
  Capuano Lowe Day Kinney Burkett Foppert Wood Snyder Bonderman Colon Tomko
  Towers   R. Lopez Park Gobble Ainsworth Rusch Dessens Graves Ascencio Dreifort
  Bale   Valdes Stark Lewis McClung Halama   Cl. Lee Obermuller K. Wells
  Shields     Franklin   Brazelton Kim     Stephenson Estes
        Kennedy   Helling       D. Wright  
                    Hentgen  
RP Mota Wagner Smoltz Percival Donnelly Mesa Urbina Colome Nathan Hasegawa Dotel
  Foulke Worrell K Rod Herges Valverde Koch Lidge Reith Osuna Brower Guardado
  Hawkins Kershner Hodges Baez Meadows Ligtenberg Embree Reitsma Julio Benitez Weathers
  G. White Shuey Bradford Boyd A. Lopez Spurling Beck Neu Politte Wheeler Miceli
  Tavarez Weber Wunsch Mahay Carrasco R. White Sasaki Sparks Driskill Obermuller Speier
  Ayala Witasick Rincon Fultz E. Ramirez Estrella   Balfour Lyon Martin Saarloos
  Betancourt Vizcaino   Wendell Hammond     German Groom Riske Plesac
    Leskanic   Mateo Sturtze     M. Williams Gaudin J. Walker  
                  Looper Burba  
  Tigers Taz Devils Tbirds Rampage Uncallables Jaybirds Phanatics Goof Troop Pen Fan Whales Buffalo Chips